3d Sergi ahşap atölyesine hoşgeldiniz.

01. 3D SERGİ

Lazer kesim teknolojisi kullanarak imalatını yaptığımız ürünlerimizi, bugün 3dsergi.com portalımızda yüzlerce projeyi, sadece ahşap malzeme kullanarak Türkiye’mizde 7 den 77 ye her yaş gurubuna hitap edecek şekilde sunmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Hobi amaçlı eğlenceli zaman geçirmek isteyen maket tutkunları için profesyonel seri ürünlerimiz ki, 200 adet parçadan 1430 parçaya kadar her zorluk derecesindeki 3d ahşap puzzle hazırladık.

Öyleki tamamlandığında beğeneceğiniz, evinizde ofisinizde keyifle sergileyeceğiniz eşsiz bir sanat eseri olarak yıllarca yerini koruyacaktır.
Özellikle 3d ahşap puzzle ürün gurubumuzda eğitim amaçlı, anaokulu seviyesinden lise seviyesine kadar bir çok ürünümüz mevcuttur.

Demonte olarak sunulan ürünleri kurmaya başlayan çocuklarımızın, motor becerilerini artırma, el göz koordinasyonu sağlama,problem çözme becerilerini artırma, parça bütün ilişkisi kurma, algılama ve kavrama yeteneğini geliştirme gibi daha bir çok faydanın sağlandığı bilimsel olarak ispatlandığı bir gerçektir.

Geleceğimiz yarınlarımızın umudu, gözlerimizin nur u çocuklarımızın sağlığını düşününce ! Aslında neden sadece ahşap ürünlere odaklandığımızı çokta detaylı anlatmaya gerek duymuyoruz.
Gerek kullandığımız hammadde ahşap ürünlerde olsun gerekse imalatta kullandığımız boyalarda, çocuklarımızın sağlığı için, uluslararası standartlar dahilinde kabul görmüş ve belgelenmiş ürünler kullanmaktayız.

Ham mdf lerde E1 belgeli (Formaldehit salınımı sağlığa zararsız boyutta mdf)

Boyalarda ise, su bazlı akrilik boya N 71-3 standardına sahiptir.

Sağlığa zararsız, eğitici, eğlendirici ahşap ürünler sloganı ile çalışmalarımıza hız kesmeden daha iyi, daha kaliteli felsefesi ile yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

3d Sergi Ahşap Atölyemize Hoşgeldiniz

02. Üretim Atölyemiz

3d ahşap puzzle üretimimiz lazer kesim makinelerinde hazırlanmaktadır.

3d sergi ahşap atölyemizden görüntüler

Welcome to our WoodMart website

03. Kalite Kontrol

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli ve her proje mutlaka kalite kontrolü yapılarak sevki sağlanır..

Lazer kesim sonrası, parça, plaka ve proje kontrolleri detaylı bir şekilde yapılır.